Veido joga

Veido joga - visų pirma, tai gilesnis savęs pažinimas ir įžvalga. Galime suvokti, kodėl formuojasi vienokie ar kitokie veido bruožai.

Veido joga apibūdinamas pratimų kompleksas veido raumenims, o taip pat ir mitybos, kvėpavimo, miego menas. Nuo šių dalykų priklauso veido grožis.

Tai įrankis Jūsų rankose, kuriuo galite susikurti tokį veidą, kokio norite!

Ką galima pakeisti veide jogos pratimais?

 • modeliuoti veido formą
 • taisyti veido asimetriją
 • atstatyti pakritusias vietas
 • padidinti siauras lūpas
 • sumažinti per gilų skruostų įdubimą
 • pakelti lūpų kampučius
 • išnaikinti smulkias raukšleles aplink akis
 • sumažinti vokų užkritimą
 • palyginti įsisenėjusias gilias mimikos raukšles
 • sukurti gražią skruostų liniją
 • išvengti dvigubo pagurklio

Specialiais pratimais galima padidinti ne tik veido raumenų tonusą, bet ir jų apimtį. Be to, pagerėja veido aprūpinimas krauju, aktyvuojama medžiagų apykaita, palaikomas odos stangrumas. Suglebusi oda ištempiama, ji vėl atrodo jaunatviška.

Veido joga - tai Jūsų ypatinga paslaptis, kodėl kas dieną jaunėjate, kodėl Jūsų oda visuomet skaisti.  Tai atsakymas, kodėl bėgantis laikas nepalieka pėdsakų ant Jūsų veido.

Kiek laiko ir pastangų reikia skirti  praktikuojant veido jogą?

Išmokę taisyklingai atlikti judesius, užtruksite ne ilgiau kaip 15 minučių.  Kadangi nereikia jokio inventoriaus, galėsite praktikuoti net ir tokiomis aplinkybėmis, kaip eidami į darbą ar sėdėdami automobilyje.

Kaip greitai galima pasiekti rezultatą?

Viskas priklauso nuo Jūsų tikslo, amžiaus ir esamų bruožų. Jeigu norite sumažinti dienos nuovargio žymes, rezultatą pastebėsite iš karto, tik atlikę keletą specialių pratimų. Siekdami ištaisyti  veido asimetriją, akivaizdžius pokyčius stebėsite po 3-4 mėnesių, nes raumenims sutvirtėti ir persitvarkyti reikia laiko.

Veido kūryba – tai džiaugsmas ir pasitikėjimas savimi, augantis kiekvieną dieną!

Jūsų veidas keičiasi ir tampa būtent tokiu, kokio norėjote!

Kokią dar naudą suteikia veido jogos užsiėmimai?

Daugiau dėmesio skirdami savo veidui, ne tik aplinkiniai, bet ir Jūs patys išmoksite iš jo skaityti! Suprasite, kokią įtaką Jūsų išvaizdai daro vienoks ar kitoks mitybos būdas, vyraujanti nuotaika. Pastebėsite, kokius ženklus Jūsų veide palieka kiti žmonės, nes bendraujant mes nevalingai atkartojame pašnekovo veido išraišką.

Kaip daugiau sužinoti apie veido jogą?  

Susipažinti su teoriniais pagrindais, kas įtakoja mūsų veido bruožus ir grožį bei įgyti praktinių įgūdžių, galima reguliariai lankant veido jogos užsiėmimus arba seminarų metu. Taip pat, teikiamos individualios konsultacijos ir sudaromas veido jogos pratimų planas, atsižvelgiant į Jūsų poreikius.

Siekime svajonių kartu, dalinkimės žiniomis ir patirtimi, pažiūrėkime vieni kitiems į akis ir veidus. Atkartokime aplinkinių šypseną ir pastebėkime kitus, besišypsančius mums!