Ilgalaikis kontūrinis makiažas

Ilgalaikis makiažas leis Jums nuostabiai atrodyti tiek ryte, tiek vakare. Kam gaišti kasdieną tiek laiko prie veidrodžio, jeigu galima nepriekaištingai atrodyti visuomet?!

Ilgalaikį kontūrinį makiažą daromės turėdamos skirtingus tikslus. Vienai iš mūsų pabosta rytinis ritualas prie veidrodžio, kuris paprastai užtrunka ne porą minučių. Kita, pavargsta visą dieną rūpintis vis besitaikančiomis nubėgti makiažo priemonėmis, staiga kažkur pradingusiu dailiai užbrėžtu lūpų kontūru. Sunkiai suderinamas su tobulu makiažu ir maudymasis, bei pomėgis pasigarinti pirtyse. Ir ne tik tai, ilgalaikis kontūrinis makiažas įgalina koreguoti veido bruožus!

Klienčių atsiliepimai, apie kontūrinio makiažo privalumus, dažniausiai paremti praktiškumu. Daugelis džiaugiasi ir ekonomiškumu, kad 3-4 metus, pasidarius ilgalaikį makiažą, nebereikia kreiptis pas specialistą antakių formos korekcijai ir dažymui, mažiau sunaudojama dekoratyvinės kosmetikos. Lūpų kontūriniu makiažu dažnai džiaugiasi ir klienčių partneriai, kurie bučiuodami nebejaučia savito lūpdažio skonio.

PROCEDŪROS:

Antakiai

Tobulai simetriškas veidas yra retenybių retenybė. Pradėkime nuo antakių. Jie dažnai yra nevienodame aukštyje, skiriasi ilgiu ar plaukelių tankumu. Kontūrinio makiažo pagalba galima pasiekti ne tik antakių ilgio ir pločio vienodumą, bet ir geriausiai parinkti jų aukštį, atstumus tarp vidinių kampų, formos aštrumą bei ilgį.

Antakiai koreguojami vienu iš pasirinktų būdų:

1. Tušuojant ir tolygiai padengiant spalva pasirinktą antakio formą.

2. Plaukeliais - tarp esamų plaukelių išpiešiant odos paviršiuje pridėtinius plaukelius pagal pageidaujamą formą.

antakiai

Lūpos

Lūpų kontūriniu makiažu ne tik išgaunama nepriekaištinga jų forma, bet ir vizualiai galima sukurti putlumo įspūdį, šiek tiek padidinti lūpų kontūro kraštelius. Siekiant dar ryškesnio efekto, galima derinti lūpų kontūrinį makiažą su lūpų tūrį didinančiais hialurono rūgšties injekuojamais užpildais. Užpildų (pabraukti) pagalba taip pat galima suformuoti aštresnius, pakilius lūpų kraštelius. 

Pigmento įvedimas į lūpas gali būti:

1. pilnas, besitęsiantis nuo lūpos kontūro kraštelio iki pat gleivinės

2. dalinis, nuo lūpos kontūro silpnėjančiu atspalviu tolygiai pereinantis į lūpą, bet nesiekiantis gleivinės.

lupos

Akys

Liniją virš blakstienų dažniausiai renkasi moterys norėdamos paryškinti žvilgsnio israiškingumą, sukurti tankesnių blakstienų efektą. Moterys, siekiančios ekstravagancijos, viršutinio voko akių liniją pasirenka prailgintą „strėlyte“. Toks makiažas žvilgsniui suteikia daugiau paslaptingumo ir skvarbos.

Akių procedūros:

 

akys

Sunku apsispręsti?

Dažniausiai kylančios abejonės, kodėl nevertėtų darytis kontūrinio makiažo, pagrįstos vengimu:

• skausmingumo,

• patinimo ir makiažo ryškumo, išliekančio keletą dienų po procedūros,

• abejonės dėl procedūros kokybės ir nepasitenkinimo būsimu rezultatu.

Procedūros nėra skausmingos, jos metu taikomas vietinis išorinis nujautrinimas. Paprastai manoma, kad skausmingiausias yra akių ilgalaikio makiažo atlikimas, tačiau praktiškai tai mažiausią diskomfortą sukelianti procedūra. Tikėtina, kad skausmas bus nežymiai juntamas lūpų kontūrinio makiažo procedūros metu, bet tai absoliučiai priklauso nuo individualaus jautrumo.

Makiažo spalva po procedūros būna dvigubai ryškesnė. Epidermio sluoksniui lengvai nupleiskanojant, ryškumas sumažėja per 4 – 5 dienas. Jeigu jaučiamas diskomfortas dėl antakių ar lūpų perdėm ryškaus makiažo, rekomenduojama padengti maskuojančios pudros sluoksneliu.

Lengvas audinių pabrinkimas po procedūros (kitos dienos ryte) gali būti stebimas akių zonoje. Paprastai tai didelio diskomforto nesukelia ir netrukdo kasdieninėje bei darbinėje veikloje. Pabrinkimus akių zonoje sumažina ledukų kompresai. 

Gana dažnai kyla abejonių dėl antakių ar lūpų spalvos pasirinkimo. Akių vokų linijoms tradiciškai naudojamas juodas pigmentas. Pasirenkant antakių ir lūpų atspalvį, atsižvelgiama į veido odos, plaukų spalvą, taip pat apsisprendimui daro įtaką asmeninis požiūris i makiažo ryskumą. Beje, kad ir kokį atspalvį bepasirinktumėte, kadangi pigmentas įvedamas į odos paviršių, kontūrinis makiažas atrodo labai natūraliai !

Apsisprendimą palengvina bandomojo makiažo metu naudojami identiski pigmentų spalvoms kosmetiniai pieštukai.

Procedūros atlikimas

Ilgalaikis kontūrinis makiažas atliekama per kelis kartus. Kodėl to reikia? Palyginimui, dažant bet kokį paviršių ir siekiant tolygaus jo padengimo, visuomet dažus tepame su laiko pertraukomis keletą kartų. Todėl, jeigu po pirmojo karto lieka šviesesnių plotelių, zonų, kur pigmentas ne pilnai įsiskverbęs, tai išsprendžiama pakartotinų korekcijų metu. Taip pat galima prie korekcijos keisti ir atspalvį, paryškinti spalvą. Kiekviena korekcija atliekama praėjus nemažiau 2 – 3 savaitėms po procedūros. 

Atlikus bandomąjį makiažą, suderinus norimą rezultatą, taikomas vietinis nujautrinimas ir pradedama ilgalaikio kontūrinio makiažo procedūra. Plona adatėle atliekami judesiai odos paviršiuje, tokiu būdu formuojant mikro įtrūkimus ir įvedant pigmentą. Bendra procedūros trukmė 1,5 – 2 valandos.

Pigmentai yra natūralios kilmės, todėl alerginių reakcijų nepasitaiko. Kontūrinį makiažą galima daryti sergančioms cukriniu diabetu, nėščioms moterims.

Priežiūra

Norint išvengti neigiamų pasekmių po procedūros, klientui rekomenduojama dvi savaites atsisakyti ultravioletinių spindulių (soliariumo), vengti tiesioginių saulės spindulių, nesinaudoti sauna, baseinu, nešalinti sausų odos dalelių, nenaudoti cheminės kosmetikos, stipraus šveitiklio (pilingo), vengti peršalimo.

Vartojant vaistus (antibiotikus), pigmentas gali greičiau išblukti. Prieš procedūrą lūpoms, rekomenduojama gerti vaistus nuo Herpes simplex viruso. Po procedūros, siūlome dvi savaites tepti kremu, turinčiu vitamino E. Po akių procedūros patartina uždėti šalčio kompresą.

Spalvos atnaujinimas

Ilgalaikis kontūrinis makiažas tolygiai blukdamas išlieka 3 – 4 metus.

Į kainą įskaičiuotos dvi nemokamos korekcijos trijų mėnesių bėgyje!

Antakiai „plaukeliais“ 300 EUR 3000 NOK
Antakiai tušuojant 280 EUR 2800 NOK
Viršutinio voko makiažo linija 200 EUR 2000 NOK
Apatinio voko makiažo linija 160 EUR 1600 NOK
Lūpų kontūras 200 EUR 2000 NOK
Lūpų kontūras su pereinamu pigmento įvedimu į lūpas 300 EUR 3000 NOK
Pilnas lūpų padengimas pigmentu 400 EUR 4000 NOK