Biorevitalizacija

Kas tai yra BIOREVITALIZACIJA ?

Pažodžiui „biorevitalizacija“ verčiama kaip „bioatsinaujinimas“ (angliškai revitalize – atsinaujinimas, prikėlimas, pagyvinimas).

Šių procedūrų metu:

• atstatomas odos drėgmės balansas

• pasilygina odos spalva

• sumažėja kapiliarų matomumas

• oda tampa stangresnė ir lygesnė

• išnyksta ar sumažėja paviršinės raukšlelės

• pagerėja odos aprūpinimas reikalingomis medžiagomis, deguonimi

 Rezultatas yra patikimas, nes Jūsų oda pasikeičia ne tik iš išorės, bet ir atsistato iš vidaus!

Kas tai yra hialurono rūgštis ir kodėl ji tokia svarbi odai?

Hialurono rūgštis išskirtinai atsakinga už mūsų odos jaunumą, elastingumą ir drėgmės balansą.

Kūdikio veidas tiesiog spindi, nes vaikystėje oda turi didžiausią hialurono rūgšties kiekį. Deja, jos atsargos su metais natūraliai mažėja. Šios, ypatingos odai, rūgšties kiekio atstatymas, atitolina senėjimo procesą ir raukšlių formavimąsį.

Kaip pamaitinti odą hialurono rūgštimi?

Biorevitalizacijos procedūros – tai ypatingas, šiuolaikiškas odos atjauninimas, taikomas estetinėje medicinoje kaip išskirtinis būdas, kovojant su odos senėjimu. Procedūrų metu oda praturtinama sintetiniu būdu išgauta hialurono rūgštimi.

Kokias problemas sprendžia biorevitalizacijos procedūros?

Procedūros gali būti taikomos visiems, jeigu dėl vienos ar kitos priežasties nyksta odos išskirtinis grožis, jaučiamas jos išsausėjimas ar sumažėjęs elastingumas. Problemų priežastis neturi reikšmės – tai gali būti natūralus senėjimo procesas, pakenkimas UV spinduliais, persirgtos ligos, nepaprastai greitas, nekontroliuojamas svorio netekimas, agresyvūs pilingai ir kt. 

Atsinaujinant odos ląstelėms, procedūrų efektas ryškėja dar kelių mėnėsių laikotarpyje!

Koks bus rezultatas?

Po biorevitalizacijos procedūrų rezultatas stebimas ne tik iškarto. Hialurono rūgštis sužadina savarankišką ląstelių atsistatymą, todėl vertingi odos pokyčiai vyksta dar kelių mėnesių laikotarpyje.

Kas įvyksta greitai?

Pirmiausia, kas matoma iš karto po procedūros - tai paskaistėjusi oda, pasilyginusios raukšlelės ir klostės, padidėjęs odos stangrumas. Sumažėja jautrumas, todėl jau po kelių dienų juntamas išskirtinis odos komfortas keičiantis aplinkos sąlygoms.

Kas vyksta lėčiau?

Preparatui patekus į odos ląsteles, jos aktyvinamos ir pradeda išskirti nuosavą hialurono rūgštį. Palaipsniui oda tampa vis stangresnė ir lygesnė, pasilygina spalva, sumažėja raukšlių skaičius ir gylis, oda tampa atsparesnė išoriniam poveikiui.  Šis unikalus efektas tęsiasi apie 3 mėnesius, palaipsniui keičiantis odos sudėčiai.

Procedūros taikomos ne tik veidui, bet ir kitoms sritims – kaklui, dekolte, rankų plaštakoms.

Kaip atliekama biorevitalizacijos procedūra?

• Kiekviena procedūra susideda iš kelių etapų: apžiūros ir konsultacijos, odos nujautrinimo, hialurono rūgšties įvedimo, masažo bei baigiamojo makiažo. Jums skiriama 2 valandos laiko.

• Rekomenduojamas 2-3 procedūrų kursas, vidutiniškai kas tris savaites, vėliau atliekamos palaikomosios procedūros kartą kas 5-6 mėnesius, priklausomai nuo odos būklės.